UWA maakt een zaak voor verdere veranderingen aan de proces automatisering revisie

0
39

Nul

Bij het verzenden van studenten een aanbod voor een positie, het personeel bij de Universiteit van West-Australië (UWA) zou het handmatig opstellen van brieven, monotoon met het invoeren van elke lijn van de informatie voor ongeveer 23.000, – bij brieven per jaar.

De letters zijn 90 verschillende velden, en bij handmatig hebt gemaakt, zou het personeel aan de universiteit van maximaal 30 minuten de tijd om slechts één.

Het realiseren van een revisie verschillende handmatige processen zoals deze, UWA-Oplossingen leiden Julie Millias wendde zich tot Oracle ongeveer 18 maanden geleden, geïnteresseerd in de hefboomwerking van cloud-technologie voor het automatiseren van in eerste instantie het aanbod letters proces.

“Op een universiteit, zul je merken dat een aanbod van acceptatie is dat de core business functie, omdat we allemaal aan onze studenten komen binnen,” Millias uitgelegd. “Rond dezelfde tijd, ze hebben het allemaal voltooid is 12 jaar en het is een zeer concurrerende ruimte — we willen ons aanbod letters uit zo snel als we kunnen, en ook hoe eerder we kunnen een aanbod krijgen de brieven die er zijn, hoe sneller ze kan accepteren, en als ze dat nog niet hebben geaccepteerd, hun aanbieding dan we kunnen volgen en doen wat de activiteiten rondom bieden een conversie.”

UWA wilde ook om te verslaan van de andere universiteiten te versturen, bieden letters, vooral als het wordt beïnvloed geografisch al door drie uur achter de oostelijke staten in de zomer.

Omhoog gevoed met papier-gebaseerde, handmatige processen — en zelfs Excel-spreadsheets — Millias vertelde ZDNet de universiteit is ook het verlies van marktaandeel.

“We wisten dat als we zouden kunnen automatiseren van veel van deze processen, kunnen we informatie in real-time, en we kunnen helpen deze opnames officieren maken van de letters met behulp van cloud-gebaseerde technologieën, maar ook gaan we om onze fout te beoordelen, en we zijn ook in staat om ons aanbod letters vroeg,” voegde ze eraan toe.

Een schijnbaar eenvoudige taak was altijd de laatste proces geleerd om nieuw personeel Millias zei, want er was zo veel betrokken en het was gevoelig voor menselijke fouten. Via automatisering, het is nu een van de eerste taken geleerd, wat betekent dat het personeel meer mogelijkheden voor cross-training.

“Nu kunnen we ze op de telefoons, we kunnen ze helpen de leerlingen die zijn vastgelopen in het proces. Nu kunnen We gaan met onze leerlingen, onze potentiële studenten, en dat de één-op-één-relatie begint veel eerder,” Millias zei.

Na het verzenden van het project wonen in September, de brief generatie proces is nu af van 30 minuten tot vijf.

In plaats van het aanbreken van een universiteitsbreed transformatie, UWA besloten om in plaats herziening van de pijnpunten van de medewerkers worden ingehaald.

“Maar wat we geleerd hebben van het aanbod proces was het gebruik van de integratie met Oracle cloud en leerden we hoe we gebruik van Oracle Policy Automation (OPA), en we zijn in staat geweest om gelden die naar een andere website die we net hebben uitgebracht genaamd UWA Accepteren,” voegde ze eraan toe.

Een online portaal, UWA Accepteren geeft studenten de mogelijkheid om te klikken op de knop “accepteren”, in plaats van door wat Millias zei eerder was een pijnlijke, getrokken uit de acceptatie proces.

“Nogmaals, we zijn met OPA om te bepalen wat de regels zijn en waar ze zijn in het acceptatie-proces. En nu is het heel duidelijk hoe dat aanbod te aanvaarden en naar de definitieve aanvaarding klaar voor de inschrijving,” Millias uitgelegd. “Dus ik heb in geslaagd om te automatiseren. Beter end-user experience voor de nieuwe studenten, want het ziet op een meer intuïtieve en het versnelt het proces voor hen.”

Met “digital natives” de universiteit van de doelgroep, Millias zei, er is geen punt in het te verzenden naar een telefoonnummer via een op papier gebaseerde methode.

“Ze willen om online te gaan, ze willen om zichzelf te dienen, maar op hetzelfde moment, digital natives, het is een tweede natuur voor hen naar een website te gaan en deze processen,” zei ze tegen ZDNet. “Ze willen niet om te doen een papieren vorm — dat ze niet eens echt willen krijgen over de telefoon en spreken tot iemand, tenzij ze echt vast — en, om eerlijk te zijn, hebben ze geen telefoon, hebben ze de neiging te verzenden via een e-mail die landt in onze CRM online dus nu zijn we volgen hen door middel van onze CRM.”

Lees ook: Oracle ‘ s Larry Ellison: De weg om gegevensdiefstal te voorkomen is meer automatisering

Het project, Millias uitgelegd, mogen de teams om samen te werken.

“Wij waren niet alleen werken in de singulariteit — we waren samen te werken met andere teams,” voegde ze eraan toe.

“Omdat het een gezamenlijk project, het is een beetje moeilijk als je met meerdere teams aan een project werkt. Heb je een zeer werkomgeving, en van de vorige die we hadden allemaal een soort werkte in silo ‘ s.

“Dus nu we met het brengen van de teams bij elkaar en we zijn cross-training de leden van ons team, we delen technologieën veel.”

Met een rijke knowledge base van circa 3.000 Veelgestelde vragen, UWA-ook te kijken naar de uitvoering van chatbots voor de leerlingen en de uni-start team.

“We vinden dat weer, dat is een kanaal dat de eindgebruikers, vooral jonge studenten, geïnteresseerd bent in. Ze willen krijgen op de chat technologieën, zodat ze snel kunt alleen vragen stellen die ze hebben op de vlieg,” Millias uitgelegd.

“In het hoger onderwijs, er is een enorme verschuiving in de richting van cloud-technologieën en we zijn ook na te denken over de nieuwe generatie die de komende via deze digitaal autochtone leerlingen, die willen dat informatie die hen in de weg die ze kiezen.

“We hebben dus flexibel genoeg om te worden in staat om te houden op de top van de technologie om informatie te presenteren op de manier die ze willen.”

Verwante dekking

UTS opladen in de richting van al-cloud met de legacy-tech niet langer het maken van de rang Suncorp berichten AU$394m winst zoals deze pauzes Oracle banking platform migrationChange is prachtig Australische cloud-gebruikers: Oracle University of Canberra, het gebruik van technologie voor het herdefiniëren van de betrokkenheid van de studenten Flinders Universiteit draait om Dell Boomi voor connected cloud Australië picking up-tempo met digitale transformatie: Veeam NSW Ministerie van Justitie transformeert back-end met ServiceNow ATO genoemd voor het niet bijhouden van de kosten in de digitale transformatie programma Canberra zoekt verkoper vloeiend in digitale transformatie tot modernisering van de openbare dienst CASA heeft AU$9m voor iemand met deze digitale transformatie Victoriaanse Hooggerechtshof te ondergaan technologie revisie Alles als een Service: Cloud providers problemen op te lossen in huis kan HET niet en doen het sneller en voor minder geld (TechRepublic)3 manieren om te hervorm je werknemers in de leeftijd van AI (TechRepublic)

Verwante Onderwerpen:

Australië

CXO

Innovatie

Digitale Transformatie: Een CXOs Gids

Big Data Analytics

0