Eftpos-joins Android Betalen voor het ANZ en Cuscal kaarthouders

0
40

Nul

Australische elektronische betalingen netwerk Eftpos heeft aangekondigd de toetreding tot Android Betalen, met Eftpos-alleen houders van een kaart van Australië en New Zealand Banking Group (ANZ) en Cuscal de eerste om toegang te krijgen tot de service.

Bijna 2 miljoen klanten van het ANZ en acht Cuscal-backed kredietinstellingen en banken met inbegrip van de People ‘ s Choice Credit Union, Sydney Credit Union, Woolworths Medewerker Credit Union, Credit Union Australië, Nexus Wederzijds, en FCCS zullen in staat zijn om mobiele betalingen met behulp van hun Android-apparaten.

image001.png

Eftpos-joins Android Betalen

Afbeelding: Aangeleverd

De mobiele tap & betalen service gebruik van de tokenisation voor verhoogde veiligheid door het vervangen van de consument de gegevens van de kaart van de Eftpos betaling netwerk met een unieke identificatie-token dat kan worden gebruikt voor de betaling zonder onthulling van vertrouwelijke informatie.

De token service, gebouwd in samenwerking met mobiele betalingen provider Rambus, kunt Eftpos voor het genereren en beheren van de eigen betaling lopers, terwijl ook de mogelijkheid voor kaarthouders om snel te schakelen en mobiele betalingen zonder te annuleren wordt de fysieke kaart zelf.

In tegenstelling tot andere kaarten dat proces mobiele betalingen, creditnota ‘ s, Eftpos-CEO Paul Jennings zei Eftpos op Android Betaalt, zal klanten voorzien van een beveiligde toegang tot hun eigen geld in real-time, het verminderen van de kans op een gewaarborgde.

Meer dan 1 miljoen Eftpos “tap & pay” – kaarten zijn uitgegeven door de Australische financiële instellingen, en Eftpos verwacht wordt dat aantal oplopen tot meer dan 3 miljoen aan het eind van 2017.

Het bedrijf zei dat zijn netwerk verwerkt meer dan 2,2 miljard cheque en besparingen transacties in 2016, met een waarde van meer dan AU$138 miljard.

Vorige maand, Eftpos aangekondigd toetreding tot Apple Betalen, waardoor klanten met een ANZ-uitgegeven Toegang kaart gebruik maken van de iPhone-maker ‘ s portemonnee om in-store Eftpos mobiele betalingen.

ANZ biedt Apple Betalen, Fitbit Betalen, Betalen Android en Samsung Betalen, waardoor het de enige bank in Australië te bieden heeft vier van derden portemonnee oplossingen, in aanvulling op haar eigen ANZ-Mobiel Betalen-platform.

“We werken samen met onze leden en de portemonnee die ze zou willen zijn, of dat is hun eigen portemonnee of een Apple portemonnee, of een Google of Samsung, of iets anders. Dat is de manier waarop we werken,” Jennings eerder gezegd.

“Wij zijn lid-wederzijds, dus de dingen die we doen, worden ondersteund door onze raad van bestuur, die veel van de [genoemde] banken — we doen dingen voor het goede van onze leden en niet iedereen in onze lidmaatschap heeft om u te abonneren op wat we doen.

“Wat portefeuilles van onze leden kiezen om te zijn, kijken we in — dit net toevallig de eerste.”

Ondertussen, de Commonwealth Bank of Australia (CBA) heeft sinds toegestaan betalingen van Garmin smartwatches, terwijl Westpac toegetreden Samsung Betalen eerder in het jaar.

CBA ‘s van Nieuw Zeeland dochteronderneming ASB Bank kondigde vorige maand de beschikbaarheid van betalingen via Fitbit Ionische, die werd gelanceerd wereldwijd in September, waardoor klanten met de draagbare giant’ s nieuwe smartwatch om te betalen via een horloge tikt u op.

Onderzoeker firma Juniper naar schatting van het aantal gebruikers van Apple Betalen, Samsung Betalen, en Android Betaalt 150 miljoen euro aan het eind van dit jaar.

Apple Betaalt, wordt voorspeld te bereiken 86 miljoen gebruikers eind van 2017, terwijl Samsung Betalen weersverwachting van Juniper bereiken van 34 miljoen euro, en Android Betaalt 24 miljoen.

Verwante Dekking

ANZ bank ziet er naar Silicon Valley voor nieuwe tech exec

Ron Spector zal deelnemen aan de bank als haar gedelegeerd bestuurder van Nieuwe Business, Nieuwe Technologie en Ventures.

Commonwealth Bank lanceert gezichtsherkenning login voor iPhone X

Van vrijdag, iPhone X-gebruikers kunnen gebruik maken van Face ID om in te loggen op de CommBank app.

RBA wil dat banken die betrokken zijn bij de Australische overheid digitale identiteit oplossing

Plaats, waaronder banken, de DTA heeft gekozen voor een paar van de departementen van de overheid, verantwoordelijk voor de robo-schuld-debacle en de andere het omgaan met consistente IT-uitval, en een postdienst dat wil stemmen te gebeuren via de blockchain.

R3, 22 banken bouwen blockchain op basis van internationale betalingen platform (TechRepublic)

R3 is verdeeld grootboek technologie (DLT), die is gebaseerd op de blockchain, wordt gebruikt voor het maken van een systeem voor het veilig grensoverschrijdende betalingen.

Mastercard open bronnen blockchain API te helpen betalingen veilig en transparant (TechRepublic)

Bedrijven kunnen nu putten Mastercard blockchain technologie voor B2B-betalingen en trade finance transacties.

Verwante Onderwerpen:

Australië

Overheid

Big Data Analytics

Innovatie

Veiligheid

Mobiliteit

0